cocuklara-balik-sevdirecek-lezzet

Çocuklara balık sevdirecek lezzet

Kaşıbeyaz Balık, çocukların fast – food sevgilerinden yola çıkarak onların bu alışkanlığını sağlıklı bir balık mönüsüne dönüştürüyor.

Günümüzde hızlı tüketim gıdalarının bu kadar yaygınlaşması, çocuklarımızın beslenme alışkanlıklarını da olumsuz yönde etkiliyor. Artık “fast-food nesli” olarak tabir edilen çocuklarımız, hamburgerden, bol kalorili, sağlıksız atıştırmalıklardan bir türlü uzak duramıyorlar. Sağlıksız beslenme de geleceğin obez nesline zemin hazırlıyor. Özellikle sebze yemek istemeyen ve balık sevmeyen bir nesille karşı karşıyayız. Anne babalar çocuklarına sebze-meyve, balık gibi sağlıklı gıdaları yedirmekte oldukça zorluk çekiyor. Ette olduğu kadar balık konusunda da bir lezzet üstadı olan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, oluşturduğu çocuklara özel sağlıklı mönülerle ailelerin yüzünü güldürüyor. Kaşıbeyaz Balık‘ta çocuklara özel olarak hazırlanan mönüler, çocuklara balık yeme alışkanlığı kazandırıyor.

Balık ve sebze bir arada
Çocuklara balığı sevdirmenin en lezzetli halini sunan Kaşıbeyaz Balık, mönülerini de çocukların zevk ve beğenilerine göre hazırlıyor. Özellikle onların hamburgere olan ilgilerinden hareketle mevsimin balığından hazırlanan “balık burger”, yanında patates kızartması yerine sunulan çıtır parmak balıkla çocuklar tarafından çok seviliyor. Çocuklara balığı sevdirecek diğer bir lezzet ise balık köftesi. Balığın kendine has kokusunu gidermek için taze baharatlarla hazırlanan köfte, mevsimine uygun mevsimlerle birlikte eğlenceli bir sunumla çocuklara servis ediliyor. Sağlığın ve lezzetin bir arada sunulduğu Kaşıbeyaz Balık sayesinde artık çocuklar balık yeme alışkanlığı edinecek.

0 comments on “Çocuklara balık sevdirecek lezzetAdd yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *